Bu uygulama kişiye dik ve doğru durma alışkanlığını kazandırmayı hedeflemektedir. Klasik Bale ile Modern Dans tekniklerinin ileri yaşlarda da uygulanabileceğini gösteren bir çalışmadır.

YETİŞKİNLER İÇİN BALE VE MODERN DANS PROGRAMI:

Bale ve Modern Dans derslerimiz her yaştan katılımcıya açık olup, Haftada 2 gün birer saat olmak üzere toplam 2 saat olarak gerçekleşmektedir. Bu eğitimlerde amaç; öğrencilere, Klasik Bale müfredatının yanında, onları; doğru duruş (YOGA/PİLATES), yürüyüş, estetik ve zerafet konularında teknik bilgi verilir. Bu amacı gerçekleştirmek için tüm öğrenciler; kişiye özel olarak, ayrı ayrı hocamız Nagihan Gitgel Yiğit ve İlyas AKBULUT tarafından değerlendirilmektedir.

Bale ve Modern Dans eğitimine başladıktan sonra, hareketsizlikten kaynaklanan; duruş bozuklukları, omurga ağrıları ve kilo gibi sorunların, belirgin şekilde yok edildiğini fark edeceksiniz.

Kimler Yapabilir:

Dansın diğer alanlarıyla ilgilenen; ancak yaptığı dansa, klasik balenin esnekliği ve estetiğini, Modern Dansın doğallığını ve özgürlüğünü katmak isteyenler,

Çocukluğunda bale yapmak isteyen, ancak fırsat bulamayan baleseverler!

NAGİ sağlıklı Yaşam ve SANAT Merkezi, bu hayallerinizi gerçeğe çevirmek üzere hazırlıklarını tamamladı ve siz Baleseverleri stüdyosuna davet ediyor.

Nagi Pilates