ZUMBA, ders ortamını parti havasına çeviren, ritmlerinde çoğunlukla LATİN VE AMERİKAN müziklerinin tercih edildiği, bununla birlikte; Oryantal, Jazz, pop, country, hip-hop ve Afrika ritmleri gibi farklı müziklerin de kullanıldığı bir egzersiz programıdır.Müziği ve koreografisi belirlenmiş adımları kullanarak; profesyonel eğitmen ve koreograf eşliğinde zayıflamaya ne dersiniz?
Üstelik zayıflarken; dünya danslarının temel hareketlerini, fitness hareketleriyle de uyumlu hale getirerek zayıflama programınızı eğlenceye dönüştüreceksiniz

Amerikan basını tarafından 1 numaralı egzersiz programı seçilen Zumba, en iyi ve eğlenceli yağ yakma programı olarak da gösteriliyor.Latin müziğinin kıvrak ritmi eşliğinde ve Latin dans adımlarıyla; eller, kollar ve kalçalar kıvrılıyor, ayaklar ritmi takip ediyor. Hem dans edip, hem de kilo verdiren bu yeni trend, tam bir parti havasında geçiyor.
Zumba ile Saatte 500 Kalori!
Zumba, vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlıyor.Bu eğlenceli fitness dans programının hem yavaş, hem de hızlı tempolu versiyonları mevcut. Yaklaşık bir saat süren egzersiz programında 500 kaloriden fazla yakılıyor.
NAGİ SAĞLIKLI YAŞAM VE SANAT MERKEZİNDE  2 farklı seviyede Zumba eğitimi verilmektedir. Süresi haftada 3 gün 3 saattir. Kur süresi 8 aydır.
Başlangıç Seviyesi
İleri Seviye

ZUMBA Eğitmeni: Nagihan GİTGEL YİĞİT ;
ZUMBA  dersleri içerisinde; teknik olarak, Yetişkinlere Modern Dans eğitimi alt yapısını da vermektedir. Öğrencileriyle uyumu ve enerjisi yüksek olan hocamız; NE OLURSA OLSUN; HERKES DANS EDEBİLİR, DANSA ENGEL YOKTUR ! ilkesini savunmaktadır…

Nagi Pilates